Terugblik derde webinar in de serie “Biosecurity in het Onderzoek”
Afgelopen jaar organiseerde Bureau Biosecurity drie webinars over het thema “Biosecurity in het Onderzoek”.
Afgelopen jaar organiseerde Bureau Biosecurity drie webinars over het thema “Biosecurity in het Onderzoek”.
Bureau Biosecurity gaat regelmatig naar online internationale bijeenkomsten met als doel kennis delen, kennis halen en netwerken.
Op deze pagina schetsen we weer een actueel scenario met betrekking tot biosecurity. Dit keer is het een scenario over een onderhoudsmonteur. Is dit scenario herkenbaar?
Synthetische biologie ontwikkelt zich in een rap tempo waardoor het risico bestaat dat de bioveiligheid onder druk komt te staan.
Het eerste lustrum van de Biosecurity Kennisdag is een feit.
Graag brengen we een symposium georganiseerd door het BVF platform en hun Belgische collega’s onder de aandacht. Het symposium heeft als titel: “Emergency preparedness and response.
De Biosecurity Kwetsbaarheidsanalyse is nu ruim een jaar operationeel en helpt professionals kwetsbaarheden in biosecurity management te identificeren.
Op vrijdag 23 november 2018 organiseerde het ministerie van Buitenlandse Zaken een interactieve bijeenkomst over veiligheid in de academische wereld.