Publicatie: Dual-Use Quickscan
Afgelopen jaar heeft Bureau Biosecurity de ‘Dual-Use Quickscan’ ontwikkeld. Deze nieuwe online tool is sinds het voorjaar in het Nederlands en in het Engels beschikbaar.
Afgelopen jaar heeft Bureau Biosecurity de ‘Dual-Use Quickscan’ ontwikkeld. Deze nieuwe online tool is sinds het voorjaar in het Nederlands en in het Engels beschikbaar.
Terwijl velen van ons aan het genieten waren van een welverdiende kerstvakantie, werden er door ICT specialisten juist overuren gemaakt om interne netwerken in vele organisaties te beschermen tegen
Bureau biosecurity ging voor de coronacrisis regelmatig naar bijeenkomsten in het buitenland met als doel kennis delen, kennis halen en netwerken.
Synthetische biologie ontwikkelt zich in een rap tempo waardoor het risico bestaat dat de bioveiligheid onder druk komt te staan.
Het eerste lustrum van de Biosecurity Kennisdag is een feit.
Graag brengen we een symposium georganiseerd door het BVF platform en hun Belgische collega’s onder de aandacht. Het symposium heeft als titel: “Emergency preparedness and response.
De Biosecurity Kwetsbaarheidsanalyse is nu ruim een jaar operationeel en helpt professionals kwetsbaarheden in biosecurity management te identificeren.
Op vrijdag 23 november 2018 organiseerde het ministerie van Buitenlandse Zaken een interactieve bijeenkomst over veiligheid in de academische wereld.