Exportcontrole seminar voor Kennisinstellingen
Op 11 december 2024 organiseert het Ministerie van Buitenlandse Zaken een Exportcontroleseminar voor Kennisinstellingen in Den Haag.
Op 11 december 2024 organiseert het Ministerie van Buitenlandse Zaken een Exportcontroleseminar voor Kennisinstellingen in Den Haag.
Bij dual-use denk je wellicht aan onderzoek aan hoogrisico pathogenen, maar heb je er ooit bij stil gestaan dat dual-use onderzoek ook plaats zou kunnen vinden binnen de informatica-afdeling van ee
Wat kun je allemaal van Bureau Biosecurity komend jaar verwachten?
De Biosecurity Kennisdag is alweer een tijdje geleden, maar we blikken graag nog even terug op deze dag.
Op donderdag 22 april 2021 organiseert Bureau Biosecurity het tweede webinar van de reeks webinars ‘Biosecurity in het Onderzoek’.
Deze vierde editie van WHO Laboratory biosafety manual bouwt voort op het risicobeoordelingskader dat in de derde editie is geïntroduceerd.
Iedere nieuwsbrief zullen we een actueel scenario schetsen met betrekking tot biosecurity.