Exportcontrole seminar
Op 18 september 2023 zal het ministerie van Buitenlandse Zaken een Exportcontroleseminar organiseren op het ministerie.
Op 18 september 2023 zal het ministerie van Buitenlandse Zaken een Exportcontroleseminar organiseren op het ministerie.
Bureau Biosecurity heeft de gecombineerde lijst met biologische agentia geupdate en omgezet naar het Engels.
Hierbij nodigen we je uit voor de achtste Biosecurity Kennisdag die fysiek plaats vindt op donderdag 10 november in het Mercure hotel in Amersfoort.
Op 30 mei 2022 heeft het Tweede Kamerlid Van Haga (Groep van Haga) aan de Minister van Volksgezondheid, Welzijn en Sport een twintigtal vragen gesteld over hoog-risico biolaboratoria en gain-of-fun
Bureau biosecurity gaat regelmatig naar bijeenkomsten in het buitenland met als doel kennis delen, kennis halen en netwerken.
Als je op het parkeerterrein van jouw werk een usb-stick vindt, dan weet je natuurlijk al lang dat je deze niet in je eigen laptop of PC moet steken om te achterhalen of een collega deze misschien
De Wereldgezondheidsorganisatie (WHO) heeft in oktober een rapport gepubliceerd met de bevindingen van een internationale horizonscan over dual-use research of concern (DURC) in de life sciences.
Het was tot het laatste moment spannend of het door kon gaan, maar we zijn blij dat we terug kunnen kijken op een geslaagde Kennisdag.
In oktober is Rik Bleijs gekozen als vice-voorzitter van de stuurgroep van de International Experts Groups of Biosafety and Biosecurity Regulators (IEGBBR).
Op deze pagina schetsen we een actueel scenario met betrekking tot biosecurity. Dit keer is het scenario gebaseerd op een recent verschenen artikel over zwerfmateriaal.