Publicaties In het voorjaar zijn twee publicaties verschenen die van belang zijn voor biosecurity. De WHO publiceerde Laboratory biosecurity guidance.
Bureau Biosecurity internationaal Bureau Biosecurity gaat regelmatig naar bijeenkomsten in het buitenland met als doel kennis delen, kennis halen en netwerken.
Biosecurity scenario: Poederbrief Af en toe lees je in het nieuws over een incident met een poederbrief.
Artikel in Science: ‘Embrace experimentation in biosecurity governance’ In een Policy Forum-artikel in Science van afgelopen week, roepen de achttien auteurs van het artikel, waaronder medewerkers van Bureau Biosecurity van het RIVM, op tot een innovatieve benadering v
Internationale activiteiten Het is van belang dat Nederland aansluiting heeft en behoudt bij internationale biosecurity-initiatieven.
Biosecurity-bewustwording vergroten in Nederland Bureau Biosecurity verzorgt lezingen, workshops en cursussen over biosecurity om bewustwording in Nederland te vergroten.
Biosecurity cursus NVWA Bureau Biosecurity heeft op 9 maart jl. een biosecurity cursus op maat verzorgd voor de Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA).