Exportcontrole seminar voor Kennisinstellingen Op 11 december 2024 organiseert het Ministerie van Buitenlandse Zaken een Exportcontroleseminar voor Kennisinstellingen in Den Haag.
Consultatie concept EU-richtlijnen exportcontrole kennisinstellingen - nieuwe datum Op 20 oktober publiceerde de Europese Commissie de conceptrichtlijn voor exportcontrole op het terrein van dual-use onderzoek.
Biosecurity webinars ‘Biosecurity in het Onderzoek’ In plaats van de Biosecurity Kennisdag organiseert Bureau Biosecurity dit jaar een reeks van webinars. Het thema van deze webinars is ‘Biosecurity in het Onderzoek’.
CBRN-screeningsprofielen voor VOG De Nationaal Coördinator Terrorismebestrijding en Veiligheid (NCTV) heeft samen met dienst Justis een handleiding opgesteld met screeningsprofielen voor het aanvragen van een Verklaring Omtrent het
Terugblik vierde Biosecurity Kennisdag 2017 Op donderdag 2 november heeft de vierde Biosecurity Kennisdag plaatsgevonden.