Artikel: ‘Building biosecurity for synthetic biology’
Synthetische biologie ontwikkelt zich in een rap tempo waardoor het risico bestaat dat de bioveiligheid onder druk komt te staan.
Synthetische biologie ontwikkelt zich in een rap tempo waardoor het risico bestaat dat de bioveiligheid onder druk komt te staan.
Bureau Biosecurity heeft een artikel gepubliceerd over de ontwikkeling van een biosecurity checklist in samenwerking met collega’s uit Maleisië.
Bureau biosecurity gaat regelmatig naar bijeenkomsten in het buitenland met als doel kennis delen, kennis halen en netwerken.
Komende maanden zijn er een aantal bijeenkomsten over bioveiligheid waar u collega’s van Bureau Biosecurity tegen het lijf kunt lopen.
De Kwetsbaarheidsanalyse is nu ook in het Engels beschikbaar via www.biosecurityvulnerabilityscan.nl!
Een recente publicatie van Noyce en collega's toont aan dat het uitgestorven paardenpokkenvirus via synthetische biologie gereconstrueerd kan worden.