Exportcontrole seminar voor Kennisinstellingen Op 11 december 2024 organiseert het Ministerie van Buitenlandse Zaken een Exportcontroleseminar voor Kennisinstellingen in Den Haag.
Lancering animatiefilm Dual-Use Bureau Biosecurity heeft een nieuwe animatievideo ontwikkeld over het begrip dual-use.
Terugblik Biosecurity Kennisdag 2023 Pandemic preparedness, respons, ethisch hacken, export, een greep uit de onderwerpen die tijdens de 9e editie van de Biosecurity Kennisdag aan bod kwamen.
Bureau Biosecurity internationaal Bureau Biosecurity gaat regelmatig naar bijeenkomsten in het buitenland met als doel kennis delen, kennis halen en netwerken.
Biosecurity scenario: vriezer in BSL3 lab niet op slot Zijn laboratoriummedewerkers zich voldoende bewust van hoe te handelen in geval van een ongebruikelijke situatie in het laboratorium?
Publicaties Kunstmatige intelligentie in combinatie met biotechnologie biedt ongekende mogelijkheden en snelle vooruitgang, maar wat zijn de gevaren van AI?
10 november 2022 Biosecurity Kennisdag Hierbij nodigen we je uit voor de achtste Biosecurity Kennisdag die fysiek plaats vindt op donderdag 10 november in het Mercure hotel in Amersfoort.
Kamervragen Bioveiligheid Op 30 mei 2022 heeft het Tweede Kamerlid Van Haga (Groep van Haga) aan de Minister van Volksgezondheid, Welzijn en Sport een twintigtal vragen gesteld over hoog-risico biolaboratoria en gain-of-fun
Bureau Biosecurity internationaal Bureau biosecurity gaat regelmatig naar bijeenkomsten in het buitenland met als doel kennis delen, kennis halen en netwerken.
Biosecurity scenario: Spionage Als je op het parkeerterrein van jouw werk een usb-stick vindt, dan weet je natuurlijk al lang dat je deze niet in je eigen laptop of PC moet steken om te achterhalen of een collega deze misschien