Internationaal Biosecurity Symposium
Op woensdag 14 mei 2025 organiseert Bureau Biosecurity voor het eerst een internationaal biosecurity symposium. Internationaal vooraanstaande sprekers vertellen over biosecurity en dual-use.
Op woensdag 14 mei 2025 organiseert Bureau Biosecurity voor het eerst een internationaal biosecurity symposium. Internationaal vooraanstaande sprekers vertellen over biosecurity en dual-use.
Net als voorgaande jaren trok de Biosecurity Kennisdag ook dit jaar veel enthousiaste deelnemers. Op de Kennisdag was veel aandacht voor Artificial Intelligence.
Tijdens de Biosecurity Kennisdag is de Biosecurity Escaperoom gelanceerd. In de escaperoom gaan deelnemers de uitdaging aan om een biosecurity scenario op te lossen.
In het najaar zijn verschillende publicaties verschenen die van belang zijn voor biosecurity.
Bij dual-use denk je wellicht aan onderzoek aan hoogrisico pathogenen, maar heb je er ooit bij stil gestaan dat dual-use onderzoek ook plaats zou kunnen vinden binnen de informatica-afdeling van ee
Wat kun je allemaal van Bureau Biosecurity komend jaar verwachten?
De Biosecurity Kennisdag is alweer een tijdje geleden, maar we blikken graag nog even terug op deze dag.
Het eerste lustrum van de Biosecurity Kennisdag is een feit.
Graag brengen we een symposium georganiseerd door het BVF platform en hun Belgische collega’s onder de aandacht. Het symposium heeft als titel: “Emergency preparedness and response.