Publicaties In het voorjaar zijn twee publicaties verschenen die van belang zijn voor biosecurity. De WHO publiceerde Laboratory biosecurity guidance.
Bureau Biosecurity internationaal Bureau Biosecurity gaat regelmatig naar bijeenkomsten in het buitenland met als doel kennis delen, kennis halen en netwerken.
Biosecurity scenario: Poederbrief Af en toe lees je in het nieuws over een incident met een poederbrief.
Lancering animatiefilm Dual-Use Bureau Biosecurity heeft een nieuwe animatievideo ontwikkeld over het begrip dual-use.
Terugblik Biosecurity Kennisdag 2023 Pandemic preparedness, respons, ethisch hacken, export, een greep uit de onderwerpen die tijdens de 9e editie van de Biosecurity Kennisdag aan bod kwamen.
Bureau Biosecurity internationaal Bureau Biosecurity gaat regelmatig naar bijeenkomsten in het buitenland met als doel kennis delen, kennis halen en netwerken.
Biosecurity scenario: vriezer in BSL3 lab niet op slot Zijn laboratoriummedewerkers zich voldoende bewust van hoe te handelen in geval van een ongebruikelijke situatie in het laboratorium?
Publicaties Kunstmatige intelligentie in combinatie met biotechnologie biedt ongekende mogelijkheden en snelle vooruitgang, maar wat zijn de gevaren van AI?
Webinar 21 juni - Laboratory Research: Biosecurity and Dual-Use Implications Op maandag 21 juni van 13:00 - 14:30 uur organiseert Bureau Biosecurity het derde webinar in de reeks “Biosecurity in het Onderzoek".
Lancering Dual-Use Quickscan Op donderdag 22 april heeft Bureau Biosecurity een nieuwe tool gelanceerd: de Dual-Use Quickscan.