Internationaal Biosecurity Symposium
Op woensdag 14 mei 2025 organiseert Bureau Biosecurity voor het eerst een internationaal biosecurity symposium. Internationaal vooraanstaande sprekers vertellen over biosecurity en dual-use.
Op woensdag 14 mei 2025 organiseert Bureau Biosecurity voor het eerst een internationaal biosecurity symposium. Internationaal vooraanstaande sprekers vertellen over biosecurity en dual-use.
Net als voorgaande jaren trok de Biosecurity Kennisdag ook dit jaar veel enthousiaste deelnemers. Op de Kennisdag was veel aandacht voor Artificial Intelligence.
Tijdens de Biosecurity Kennisdag is de Biosecurity Escaperoom gelanceerd. In de escaperoom gaan deelnemers de uitdaging aan om een biosecurity scenario op te lossen.
In het najaar zijn verschillende publicaties verschenen die van belang zijn voor biosecurity.
Hierbij nodigen we je uit voor de achtste Biosecurity Kennisdag die fysiek plaats vindt op donderdag 10 november in het Mercure hotel in Amersfoort.
Op 30 mei 2022 heeft het Tweede Kamerlid Van Haga (Groep van Haga) aan de Minister van Volksgezondheid, Welzijn en Sport een twintigtal vragen gesteld over hoog-risico biolaboratoria en gain-of-fun
Bureau biosecurity gaat regelmatig naar bijeenkomsten in het buitenland met als doel kennis delen, kennis halen en netwerken.
Als je op het parkeerterrein van jouw werk een usb-stick vindt, dan weet je natuurlijk al lang dat je deze niet in je eigen laptop of PC moet steken om te achterhalen of een collega deze misschien